بدنه لوستر کریستالی استیل سوپر میرور

بدنه لوستر کریستالی استیل سوپر میرور

بدنه لوستر کریستالی استیل سوپر میرور

بدنه لوستر کریستالی استیل سوپر میرور مدرن در صنایع روشنایی آروشا از نوع سوپرمیرور است. این محصول دارای بیشترین براقیت نوع خود است؛ زلالی و بی نقصی آن، باعث شده که در میان انواع فولادهای  موجود در سطح جهان، کاملاً مانند آینه به نظر برسد. بدنه لوستر کریستالی در کلیه محصولات مدرن در  صنایع روشنایی لوستر آروشا  از نوع سوپر میرور میباشد در نظر داشته باشید این استیل ها دچار زنگ زدگی و تغییر رنگ احتمالی در دراز مدت نمیشوند و در مقابل فرسایش بسیار مقاوم میباشند.

برای اطلاعات بیشتر شما عزیزان ما تلاش میکنیم به توضیحاتی هر چند کوتاه و مفید خدمت شما عزیزان ارائه بدهیم که امیدواریم قبل از انتخاب و خرید محصول نهایی شما مورد توجه قرار بگیرد چرا که اطمینان داریم میتواند در جهت کمک به تشخیص هر چه بیشتر شما همراه گرامی بیافزاید البته ما در قسمتی دیگر در جهت کمک به شما عزیزان در قسمت دانستنیهای لوستر آروشا اقدام به ایجاد (۷ نکته خرید لوستر که باید بدانیمنموده ایم که برای اطلاعات بیشتر پیشنهاد میدهیم حتما مطالعه بفرمائید .

براقیت استیل بدنه لوستر کریستالی

به طور کلی براقیت فولاد در لوستر کریستالی مدرن به چند دسته تقسیم میشود:

بدنه لوستر کریستالی استیل سوپر میرور

بدنه لوستر کریستالی استیل سوپر میرور

۱) steel مات

سطح این نوع فولاد براق نیست و کاربردهای صنعتی دارد. در صنایعی مانند: خودروسازی، کامپوزیت و صنایع نظامی، میتوان نمونه­ های آن را مشاهده نمود.

۲) استیل براق

روی سطح این فولاد تا حدی کار شده است، اما همچنان مات به حساب می­ آید؛ به طوری که انگار غباری روی سطح آن وجود دارد.برخی از شرکتهای تولید لوستر نیز از آن به عنوان بدنه لوستر استفاده میکنند. اما بیشتر در ساخت داخل کابین آسانسور، گیتهای فرودگاه و دربهای دکوراتیو به کار میرود.

بدنه لوستر کریستالی استیل سوپر میرور

بدنه لوستر کریستالی استیل سوپر میرور

۳) استیل میرور

سطح این نوع فولاد، مانند آینه، بسیار براق است. بیشتر در کارهای دکوراتیو کاربرد دارد؛ با اینحال هنوز سطحش کاملاً مانند آینه زلال به نظر نمیرسد و رگه هایی در سطح آن وجود دارد که طی عمل پرداخت شکل گرفته اند.

۴) … سوپر میرور

این فولاد دارای بیشترن براقیت نوع خود است؛ زلالی و بی نقصی آن، باعث شده که در میان انواع فولادهای  موجود در سطح جهان، کاملاً مانند آینه به نظر برسد.ضمناً دوام و استحکام بیشتری نسبت به سایرین دارد، همین امر موجب افزیش قیمت آن میشود.ما در لوسترهای کریستالی مدرن تولیدی خودمان، با افتخار، از استیل سوپر میرور استفاده میکنیم.براقیت بالای این فولاد  موجب بازتاب حداکثری نورهای پراکنده در محیط میشود، بنابراین خود را با انواع رنگهای موجود در محیط وفق میدهد.

بدنه استیل لوستر کریستالی(استیل سوپر میرور)

براق بودن، با دوام و ضد زنگ بودن از ویژگی اصلی استیل سوپرمیرور میباشد

نکات پنهان بدنه هنگام خرید لوستر

جنس  بدنه

برخی تولیدکنندگان به جای استیل از آهن  آب کرم شده استفاده میکنند اگر پوشش دهی روی این نوع آهن  درست انجام نشود، موجب ورقه شدن کرم و زنگ زدگی در هوای مرطوب میگردد.معمولاً آهن کرم شده نسبت به steel سطح ماتی دارد؛ پس هنگام خرید به آن توجه کنید.

بدنه برخی لوسترهای چینی

آلیاژ این لوستر کریستالی بسیار پایین است و تا حدی که نباید اسم بسیاریاز آنها را استیل گذاشت! معمولاً از  فولاد  برای خاصیت ضد زنگ آن استفاده میکنند، اما این امر درباره این لوسترها صادق نیست و ممکن است با کمترین رطوبت هوا زنگ بزنند. متأسفانه این آلیاژ، از نظر ظاهر، هیچ تفاوتی با استیل ندارد و فقط از طریق تست آزمایشگاهی میتوان آن راتشخیص داد.ما در صنایع روشنایی لوستر آروشا از استیلهای سری ۳۰۰ استفاده میکنیم که در برابر رطوبت هوا و برخی محیطهای اسیدی بسیار مقاومند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید