لوستر سفارشی دوک

لوستر سفارشی دوک

همانطور که از نام این محصول پیداست، لوستر سفارشی دوک شبیه به دوک پشم ریسی به نظر میرسد.این لوستر از خانواده لوسترهای سفارشی آروشا به حساب می آید. محصول سفارشی دیگر این گروه لوستر مخروط است.قطر طبقه میانی این لوستر، بزرگ و طبقات بالایی و پایینی آن، به نسبت فاصله ای که از این طبقه دارند، کوچک تر میشوند.درست مانند دوک که بالا و پایین آن باریک تر است، همین امر موجب زیبایی آن میشود.زیبایی و نور لوستر مدرن کریستالی دوک با افزایش تعداد طبقات آن بیشتر میشود.این محصول با توجه به نیازهای مشتری (تعداد طبقات، قطر محصول، رنگ بدنه و..) قابل سفارشی سازی و تولید میباشد.

ویژگیهای لوستر سفارشی دوک

لوستر سفارشی دوک 9 طبقه

تست نهایی ۴۸ ساعته لوستر سفارشی دوک قبل از ارسال

زیبایی لوستر دوک

یکی فاکتورهای کلیدی انتخاب لوستر، زیبایی آن است. زیبایی لوستر دوک هم انتخاب را آسان میکند.و بسیار پر کاربرد میباشد ضمن اینکه نور بسیار خوبی هم دارند این لوستر با داشتن ریموت کنترل به ما این امکان را میدهد که رنگ نور خود را به دلخواه عوض بکنیم آفتابی و یا مهتابی و یا در صورت احتیاج داشتن به نور زیاد هر دو لامپ را در وضعیت روشن قرار میدهیم که لوستر در این وضعیت بسیار نورانی و درخشان میشود.

لوستر سفارشی دوک

اجرای طرح سفارشی لوستر دوک کریستالی ۹ طبقه دوک در محل

کاربردهای لوستر سفارشی 

یکی دیگر از مسائل مورد توجه هنگام خرید لوستر، کاربرد و محل نصب آن است.مکان هایی وجود دارند که ممکن است بخواهید لوستری حجیم و با ارتفاعی زیاد در آنها نصب کنید. از جمله این مکانها میتوان به واحد های دوبلکس، پاگرد ها، هال و پذیرایی، سقف های بلند، فروشگاه ها و… اشاره کرد.به عنوان مثال، برای استفاده در پاگرد ها، به علت داشتن ارتفاع زیاد و نیاز نور مناسب، تعداد طبقات لوستر دوک به صورت سفارشی و متناسب با ارتفاع، تعیین میشوند.

لوسترهای سفارشی در دیزاین

دیزاین های مختلف لوستر دوک، شما را شگفت زده میکند. تنوع محصولی در خانواده لوسترهای کریستالی آروشا بسیار بالاست و میتوانید قبل از تصمیم گیری درباره تهیه لوستر سفارشی، به محصولات آماده این بخش هم سری بزنید.امکان تعیین فاصله ی بین طبقات، شکل چیدمان طبقات به صورت دوک، زاویه دار و یا نوع دلخواه، موجب آزادی عمل در دیزاین میشود.این امر به راحتی به علت وجود سیم های نامرئی و استپر(سیم گیر) موجود در کفی لوستر، امکان پذیر است.با تغییر وضعیت سیم و پین سیم گیر میتوان ارتفاع این لوستر را تنظیم نمود؛ برای کاهش ارتفاع، سیم و برای افزایش آن، پین سیم گیر را به طرف داخل فشار میدهیم.

لوستر سفارشی دوک

تست نهایی لوستر سفارشی دوک قبل از ارسال

نور لوستر

یکی از ویژگی های لوسترهای دوک، داشتن نور زیاد است.

به وسیله ریموت کنترل موجود در لوستر دوک، تعیین رنگ نور با توجه به نیازهای موقعیت در زمانهای مختلف، به صورت: آفتابی، مهتابی و حتی میکس، ممکن میشود.این لوستر کریستالی مدرن، با نور خیره کننده ای که دارد، هر بیننده ای را مجذوب خود میکند و دلش را میرباید.نور این لوستر ها، توسط چیپ های SMD بسیار قوی، با بورد آلومینیومی، جهت انتقال حرارت، تأمین میشود.به همین علت این چیپ ها در رده فوق کم مصرف، کم حرارت، بادوام و بسیار پرنور قرار میگیرند.

لوستر سفارشی دوک

تست نهایی لوستر سفارشی دوک قبل از ارسال

بدنه لوستر سفارشی دوک

کریستال های براق و استیل سوپر میرور سری ۳۰۴ موجود در لوستر دوک، زیبایی

و براقی زیادی به محیط میدهند. زیبایی این مدل، با روشن شدن لوستر چندین برابر

میشود.این استیل ها هرگز زنگ نمیزند و به مرور زمان نیز تغییررنگ نمیدهند بایستی

توجه داشته باشید کلیه محصولات کریستالی ما جهت استحکام هر چه بیشتر از

داخل حلقه دارای شاسی میباشد که این شاسی به شکیل ایستادن و استحکام

رینگهای ما کمک بسیاری میکند نکته ای کهدر بسیاری از موارد مشابهه به آن توجهی

نمیشود و حلقه لوستر دارای موج و ناصافی میباشد

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید